PLATO İÇ MİMARLIK LTD.ŞTİ PVC sektörünün önde gelen sanayi kuruluşlarından ERYAP A.Ş. –American Siding Dış Cephe Kaplama sistemleri ana bayisi olarak satış ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz kuruluşundan bu güne kadar satış-uygulama, mimarlık-tasarım ölçeğinden dekorasyon ve peyzaj çalışmalarına kadar geniş bir alanda, konularında, uzman mimar, deneyimli satış elemanları ve tecrübeli uygulama ekipleri ile yurdumuzun her yerinde çalışmalarını başarı ile eksiksiz olarak tamamlamıştır. Bu titiz çalışmaların neticesinde 2008 senesini ana bayiler bazında Türkiye 1. si olarak kapamıştır.

PLATO İÇ MİMARLIK LTD.ŞTİ bu güne kadar birçok kooperatif, villa kent, fabrika, işyeri ve birçok konutlarda American Siding Polimer Dış Cephe Kaplaması ile işlerini, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile kaliteli ürün ve hizmet sunarak gerçekleştirmiştir.

VİZYONUMUZ
Yaptığı işlerle güvenilir olan, müşterilerinin yaşamını kolaylaştıran, güzel ve estetik fikirler üreten, iş yapılan mekânın kalitesini artıran, mekâna estetik görünüm kazandıran ve sizlere kaliteli ve farklı hizmet veren bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Siding ve inşaat sektöründe yeni ürün ve fikirler üretmek, müşterilerimizin istediği koşullarda ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olması en önemli önceliğimiz olmaya devam edecektir. Gayemiz, giderek büyüyen, daha çok iş imkânı üretip daha çok müşterilerimize ulaşıp hizmet veren bir şirket olmaktır.

Sektörümüzün en önemli sorunu olan kalifiye eleman eksiğini, kendi yetiştirdiği eğitimli elemanlarla çözen şirketimiz, aynı titizlik ve disiplinle hizmetlerini sürdürmektedir ve de daima sürdürecektir.

Saygılarımızla